Castone cta-1200p keverő erősítő végfok újszerű hibátlan állapotú alig volt használva.
120w  RMS
A CTA sorozat 120W kimenő teljesítményű, három mikrofon és két vonal bemenetű, közös mély, magas hangszínszabályozóval, csatornánkénti hangerőszabályzóval rendelkező keverő erősítője 100V-os hanghálózatokhoz vagy 4-16 Ohm terhelésre használható. Az alábbi jellemzők indokolják ezen készülékek széleskörű alkalmazhatóságát intézmények, áruházak, kültéri rendezvények stb. információs és műsoros hangosítási feladataira. Fő jellemzők: két vonal bemenet AUX1, AUX2, (RCA csatlakozó pl. háttér zene, műsor stb. részére három mikrofon bemenet MIC1, MIC2, MIC3 (6, 3 JACK csatlakozók) MIC1 bemeneti jele automatikusan némítja ill. lehalkítja a MIC2 , MIC3 és AUX1, AUX2 bemeneti jelét, a némítás szintje potenciométerrel a hátlapon állítható a 0-30dB tartományban (MUTE) vona! l kimenet RCA csatlakozókon (pl. felvétel, másik erősítő stb. részére) hangdobozok, hanghálózat csavaros szorítóval csatlakoztathatók a föld független, transzformátoros kimenethez (4-16 Ohm, 70V, 100V) 230V-os hálózati táplálás Az előlapon található a MIC1 bemenet, minden csatorna független hangerő szabályozója, a közös mély és magas hangszínszabályozók és az 5 LED sorból álló kimeneti jelszintmérő, továbbá a hibát jelző LED (PROTECT) a készülék hatékony védelmi rendszerrel (rövidzár, túlterhelés) rendelkezik, amely a PROTECT LED-del és hanggal is jelzi a rendellenes üzemi állapotot a készülék ventillátoros hűtésű
Műszaki adatok Termékre jellemző adatok Névleges kimenő teljesítmény 120 W Névleges terhelőimpedancia 83 Ohm Kimeneti szabályzás Kevesebb, mint 3 dB Névleges kimenő szint 22 V, 70 V, 100 V Névleges vonal kimenőszint 1 V Hangsugárzó kimenet 4 ohm szimm., 70 V, 100! V (földfüggetlen) Frekvenciamenet - 100V-os kimenet (-3dB) ! 80 Hz - 19 kHz Torzítási tényező 1 kHz-en, 70 V-nál kevesebb, mint 0, 18 % Bemenet (mikrofon) aszimmetrikus Bemenet (vonal) aszimmetrikus Bemeneti érzékenység (mikrofon) 2 mV Bemeneti érzékenység (vonal) 150 mV Bemeneti impedancia (mikrofon) 10 kOhm Bemeneti impedancia (vonal) 10 kOhm Jel/zaj viszony (mikrofon) min. 63 dB Jel/zaj viszony (vonal) min. 84 dB Hangszínszabályzás (magas) +/- 10 dB (12 kHz) Hangszínszabályzás (mély) +/- 10 dB (100 Hz) Általános adatok Hálózati feszültség 220 - 240 V Névleges teljesítmény felvétel max. 240 VA Fizikai méretek (rack) 19" RACK 2U előlap Fizikai méretek (szé × ma × mé) 482 × 88 × 360 mm Tömeg 9, 5 kg