Siemens 5SV60167KK13 Tűzvédelmi kapcsoló 2 pólusú 13 A 0.03 A 230 V - Jelenlegi ára: 61 990 Ft
Az ellátás és a megrendelések teljesítése zavartalan a koronavírus-helyzetben is.
Siemens 5SV60167KK13 Tűzvédelmi kapcsoló 2 pólusú 13 A 0. 03 A 230 V
Termék azonosító: 844408
Tűzvédelmi kapcsoló-LS kapcsoló kombi C13 2pol 230V 1TE
Nagyon kompakt kialakítású 1TE
Az ujj és a kéz hátsó része biztonságos
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Tűzvédelmi kapcsoló SIARC technológiával és integrált megszakítóval egy osztóegységben. A Siemens bevált tűzvédelmi kapcsolója? mint a SENTRON elektromos berendezések védőkomponenseinek fontos alkotóeleme - biztonságot nyújt a veszélyes ívhibákkal szemben. Más védőeszköz, sem a hálózati megszakító, a maradékáram-megszakító, sem a biztosítékrendszer nem képes megbízhatóan felismerni ezt a veszélyt. Ívhiba pl. B. laza érintkezők vagy szigetelési hibák miatt, és veszélyes tüzet okozhat. A tűzvédelmi kapcsolók korai szakaszban észlelik a hibákat, és a tűz kezdete előtt biztonságosan kikapcsolnak. Az egyetlen modulba épített integrált megszakítóval ellátott tűzvédelmi kapcsoló (AFDD) megbízhatóan védi a veszélyes ívhibákat, túlterheléseket és rövidzárlatokat. A Siemens tűzvédelmi kapcsolót az alábbiak jellemzik: 1. Kompakt kivitel csak 18 mm szélességben (1TE) . 2. Védelem a veszélyes ívhibákkal, túlterheléssel és rövidzárlatokkal szemben 3. Megbízható és átfogó védelem az emberek, növények és eszközök számára. A tűzvédelem maximális műszaki teljesítménye az előző védelmi rés lefedésével. Könnyű beszerelés és korlát a kompakt tűsíneknek köszönhetően. Bevált észak-amerikai technológia? az európai piacra szabott. Vizsgálja meg az eszköz mátrixkódját, és hívjon fel minden információt a tűzvédelmi kapcsolóról gyorsan és egyszerűen. Optimális technológia az Ön biztonsága érdekében? csak a Siemenstől. www. siemens. de/brandschutzschalter. A Siemens átfogó védelmi, kapcsoló-, mérő- és figyelőeszközök, elosztó rendszerek, kapcsolók és aljzatok kínálatát kínálja az épületek és az ipar biztonságos, hatékony villamos infrastruktúrájához.
Műszaki adatok: Bemérési differenciál áram: 0. 03 A ? Kioldási karakterisztika: C ? Méret, magasság: 90 mm ? Méret, mélység: 68. 5 mm ? Méret, szélesség: 18 mm ? Névleges feszültség: 230 V ? Névleges áram: 13 A ? Pólusszám: 2 ? Szín: Fehér ? Tartalom: 1 db ? Termék típus: Tűzvédelmi kapcsoló